18 vjeçarja humb jetën, 4 lëndohen, në veturën me targa të Kumanovës

Pamjet shokuse nga aksidenti me fatalitet në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku si pasojë humbi jetën 1 vajzë 18 vjeçare dhe 4 persona të tjerë, mbetën të lënduar. Shkaktari i aksidentit iku nga vendi i ngjarjes! Kushdo që ka informacione për personin e aksidentit të lajmerohet në Polici./Lajme nga Suhareka