Por, kjo nuk do të thotë që Rozana Radi të mos përfolet edhe në rubrikat rozë të mediave tona.

Normalisht, vjen vera edhe bukuroshen tonë mund ta shohim në poza të ndryshme gjersa ekspozon trupin.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe të bëra gjatë pushimeve verore gjersa biondina shihet në bikini të zi në një pishinë.

Theksojmë se një vit më parë korri sukses në “Këngën Magjike” duke dal fituese me këngën “Ma thuaj ti” dhe që nga ajo kohë më nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Ajo muaj më parë kishte deklaruar se nuk ka kohë të gjejë të dashur sepse nuk po ka kohë të mjaftueshme që t’i përkushtohet vetvetes.

Loading...
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak
Artikulli tjetër