Këngëtarja është beqare dhe këtë gjë e ka treguar haptas edhe në publik, shkruan lajmi.

Në postimin e fundit, Bebe ka habitur duke i publikuar mesazhin e nënës së saj, e që kishte të bënte me arsyen përse këngëtarja është ende beqare.

“E zbulova se pse jam beqare! Siç duket, nganjëherë duhet të dalësh dhe duhet t’i lësh njerëzit të të shohin”, shkruan në mesazhin që e ëma i dërgoi asaj.

Kujtojmë që “Im a mess” titullohet kënga e fundit e Bebe Rexhës që po shënon suksese të njëpasnjëshme.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak
Artikulli tjetër