Lajmi fillimisht u zbulua nga fansat pasi artisja postoi fotografi ku shihej unaza e saj e madhe, megjithatë çifti akoma nuk ka komentuar lidhur me lajmin.

Leëis dhe Jauch janë parë në një darkë romantike në Puerto Rico, aty ku këngëtarja po xhiron për serinë ‘The Oath’.

Leona dhe Dennis janë në lidhje që tetë vjet.

Loading...
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak
Artikulli tjetër