Me kalimin e viteve, artistja ndryshoi shumë dhe më seksi se tani nuk e keni parë kurrë.

Flaka postoi një fotografi në Instagram duke shkruar: ‘Dielli kishte nevojë për zjarr’.

Këngëtarja ditëve të fundit ka publikuar këngë të re e cila nuk erdhi në shoqërimin e videoklipit.

Megjithatë u pëlqye dhe ka bërë që artistja të ketë akoma më shumë angazhime./Prive. 

Loading...
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak
Artikulli tjetër