Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të shumta, shkruan ORAinfo.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke pirë kafe në publik. Ajo shfaqet vetëm me bikine në prani të kolegëve të saj.

Loading...