A është Kida në lidhje dashurie? Tregon vet këngëtarja

Orhidea Latifi apo Kida vazhdon të jetë tejet e angazhuar në muzikë

Ekipi i emisionit “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net ka ndjekur nga afër Kidën në koncertin e saj në një nga klubet e Prishtinës, shkruan lajmi net.

Përpos koncertit, Kida ka folur për projektet e fundit muzikore, jetën private dhe largimin nga grupi “On Records”.

E pyetur për jetën private, a është në një lidhje dashurie? Përgjigjen mund ta mësoni në intervistën e mëposhtme.