“A po ma jep…” këngëtari merr Encën në telefon dhe i shkon i zhveshur

Bëri bujë pak ditë më parë një deklaratë e reperit të njohur Real 1, i cili komentoi gjoksin e Encës.

Pasi këngëtarja kishte postuar në Instagram disa foto ku ekspozonte gjoksin, Real 1 u shpreh në Instastoryn e tij se ishte çmendur pas gjoksit të saj.

Ndër të tjera ai i thoshte:

“Ta ha ci*ën sa dy krytë e mia.”

Mirëpo, reperi nuk është ndalur me kaq. Teksa Dj Blunt e filmonte, Real 1 është shfaqur sërish duke i hequr një nga një rrobat e tij, e më pas ka telefonuar Encën.

Në video dëgjohet teksa flet në telefon dhe zhvishet:

“Alo? Ku je Enc? Atë cicë a po ma jep? Po? Erdha.”

REAL 1😂

A POST SHARED BY XING.AL (@XING.AL) ON 

Loading...