Adelina Ismaili tregon se pranë kujt ndihet e bekuar (Video)

Adelina Ismajli prezanton personat më të dashur për të.

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili që në daljet e para në skenë kanë fituar zemrat e publikut me këngët dhe paraqitjen e saj.

“Sa 1000 engjuj”, është kënga e fundit që këngëtarja ka publikuar në fillim të këtij muaji e cila është dedikim për djalin e saj, Uliksin.