Adelina me gjoksin jashtë, ia ‘terron’ Rrahmanit në përqafim të tij

Adelina u rikthye në ekran dhe në formën më provokuese se që e la. Ajo nuk u rikthye si këngëtare, po si aktore, profesion të cilin duket se e ka pasur në zemër qysh moti.

Ishte këngëtarja e preferuar e shumë të rinjve në vitet kur ajo doli në skenë në një formë jo të njohur për publikun shqiptar.

Ishte e para që solli zhveshjen, prandaj s’kishte si të mos bënte bujë me këngët dhe videoklipet me skena të nxehta.

Adelina tani u bë pjesë e serialit vendor ‘O sa mirë’ dhe menjëherë ka formuar një kolegjialitet.

Është ‘Rrahmani’ ai i cili shfrytëzoi rastin për t’u fotografuar me Adelinën, por që u përballë me një situatë të ‘sikletshme’. Ai u gjend shumë afër me gjoksin e zbuluar të Adelinës, që së fundi po e ekspozon tepër.

Loading...