Adelina Tahiri jep lajmin e shumëpritur për fansat

Adelina Tahiri ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e saj.
Adelina Tahiri përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti rikthehet me projekt të ri muzikor.

Këngëtarja i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në rrjete sociale, të cilët ishin kureshtar të dinin nëse ajo po kthehet në skenë.

“Kur do e shohim nje kenge te re nga ty”, e pyet dikush nga ndjekësit, ndërsa përgjigja e saj ishte “Shume shpejt, pergatitje e siper”.

Për ndryshe, Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe bashkë kanë një djalë, Jonin.