Adelina Tahiri organizon festë të madhe për lindjen e djalit, dalin pamjet e mrekullueshme

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka organizuar festë të madhe pas lindjes së djalit.

Adelina ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë para dy ditësh.

Ajo para pak çastesh papublikuar disa foto nga festa ku po zhvillohet me rastin e lindjes së fëmijës, shkruan ORAinfo.

Përmes këtyre imazheve shihet se ajo ka organizuar një festë të madhe me musafir të shumtë.

Adelina e cila është e martuar me biznesmenin maqedonas dhe tashmë janë bërë prindër të një djali.