Aksidenti i rëndë në autostradë, mesazhet prekëse për shqiptarin: Kjo jetë është e padrejtë

Pasditen e djeshme një aksident i rëndë u regjistruar në autostradën Tiranë- Durrës, ku tre automjete u përplasën mes tyre.

Nuk kaluan më shumë se 3-4 orë dhe policia dha lajmin se njëri prej dy të plagosurve, 25 vjeçari durrsak Xhemal Goga, humbi jetën si pasojë e plagëve të mëdha.

Këtë të mërkurë kanë qenë miqtë e tij të cilët kanë shkruar mesazhe prekëse për humbjen e të riut. Madje njëri prej miqve e krahason atë me aktorin e ndjerë hollivudian Paul Walker, i cili po ashtu vdiq për shkak të një aksidenti.

Mesa duket dhe Xhemal Goga i ka patur me pasion makinat ashtu si edhe Walker.

Për më tepër lexoni mesazhet e mëposhtme: