Aktorja e serialit të njohur bëhet nënë

Seriali ‘Clone’ ka qenë një nga serialet më të pëlqyera për publikun kosovarë.

Aktorët e këtij serialit tashme njihen edhe nga publiku shqiptarë.

Aktorja e njohur braziliane, Isis Valverde, është bërë nënë për herë të parë.

Aktorja e serialit ‘Clone’ Isis Valverde sot është bërë nënë për herë të parë dhe solli në jetë një djalë, shkruan lajmi net.

Lajmin e gëzueshëm ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj ku e ka publikuar një foto të foshnjës.

Isis njihet edhe për rolet e saj në disa prej telenovelat e tjera shumë të ndjekura.