Albërie Hadërgjonaj vjen sensuale në këtë imazh

Është emër që për vite me radhë ka sjellë krijime të reja në muzikë.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj jeton dhe vepron në Amerikë, por asnjëherë nuk harron fansat, që ka në trojet shqiptare.

Përmes rrjeteve sociale, ajo i mban të informuar të gjithë rreth më të rejave për të, nga secili vend ku shkon.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilën shfaqet e tejet atraktive.

Në fokus këngëtarja ka vënë gjoksin, ndërsa imazhi është shkrepur nga Tirana, ku po qëndron momentalisht.