Ali Ahmetin dhe Ziadin Selën i bënë bashkë ndeshja Shkëndija-Sherif (FOTO)

Liderin e Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmetin dhe liderin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i ka bërë bashkë sonte ndehshja që po zhvillohet sonte në Shkup, mes Shkëndijës dhe ekipit Tiraspol nga Moldavia.

Në këtë ndeshje merr pjesë edhe presidenti i Shkëndijës dhe Ecolog-uti, Lazim Destani, si dhe kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti.

Loading...