Anastasia ia kalon Kim Kardashianit me pozat seksi (FOTO)

Rivalja e Kardashian tërbon rrjetet sociale me këto poza seksi!

Modelja e famshme ruse, nuk e ka ndërmend të ndalet.

Anastasia Kvitko përveç që gëzon një bukuri të jashtëzakonshme, ajo po “çmend” edhe me format e trupit të saj, shkruan Express.

Kvitko, sa herë që paraqitet në rrjetet sociale thjeshtë bënë pluhur gjithandej.

Këto linja thjesht mund t’i ketë lakmi secila femër.

Modelja ruse ndryshe njihet edhe si rivalja e yllit Kim Kardashian. Jo rrallë herë Kvitko ka potencuar se për dallim nga Kardashian, ajo gëzon linja natyrale dhe se nuk e ka bërë asnjë ndërhyrje në fizikun e saj!

    

Loading...