Arbenita publikon prapaskenat e klipit “Ride or die”

“Ride or die” dedikim i Feros për të dashurën Reperi i mirënjohur shqiptar, Fero dje ka publikuar projektin e tij “Ride or die”. Pjesë e videoklipit është e dashura e Feros, Arbenita Ismajli, e cila shfaqet shumë tërheqëse.

“Ride or die” është dedikim i Feros për të dashurën e tij dhe ka një klip mjaft të veçantë. Kurse, sot Arbenita në Instagramin e saj ku numëron mbi 282 mijë ndjekës, ka publikuar prapaskena nga klipi.