Ariana një nuse e zonja, ja çfarë ka përgatitur…

Është padyshim ndër nuset më të komentuara të estradës, njëheri ndër blogeret më të suksesshme, shkruan Kosovarja.

Llogaria e saj ndiqet nga një numër i madh i adhuruesve, të cilët ajo mahnitë me çdo postim ku shfaqet me shumë klas dhe elegancë.

Përveç angazhimeve në këtë pikë, nuk e lë asnjëherë anash familjen për të cilën në kohë të lirë gatuan gjërat më të shijshme për ta.

Edhe sot ajo ka gatuar fli, ndërkaq ka pyetur edhe ndjekësit se a dëshirojnë.

Vërtetë një nuse e zonja e cila nuk përton të gatuajë shijshëm./Kosovarja/