Arrestohet Chris Brown, ish-frajeri i Rihannës dyshohet për përdhunim

Këngëtari i R’n’B’së Chris Brown është arrestuar në Paris.

Dailymail raporton se Brown është arrestuar nën dyshimin për përdhunim.

Ende nuk ka informacione të mëtejme për lajmin. Kujtojmë se Broën ka qenë për një kohë i dashuri i Rihannës dhe është i njohur për dhunën që kishte ushtruar ndaj saj./Periskopi/