Saturday, August 24, 2019
Autorët Postime nga ANTPRESS

ANTPRESS

4371 POSTIME 0 KOMENTET

TE NDRYSHME

Më shumë se 60 të vrarë nga shpërthimi në një sallë...

Mbi 60 persona kanë mbetur të vdekur dhe më shumë se 180 të tjerë janë lënduar nga një shpërthim që ndodhi në një sallë...