Sunday, March 24, 2019
Autorët Postime nga PACENSURE

PACENSURE

2731 POSTIME 0 KOMENTET

TE NDRYSHME

Një qytetar i shkruan Ramushit: O mbyllni edhe frizerkat si kazinot...

Pas vendimit nga qeveria e Kosovës për mbylljen e kazinove dhe bastoreve një qytetar i shkruan Ramush Haradinajt në facebook:”O edhe frizerkat mbyllni sa...