Sunday, August 18, 2019
Autorët Postime nga F.V

F.V

3481 POSTIME 0 KOMENTET

TE NDRYSHME

18 vjeçarja humb jetën, 4 lëndohen, në veturën me targa të...

Pamjet shokuse nga aksidenti me fatalitet në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku si pasojë humbi jetën 1 vajzë 18 vjeçare dhe 4 persona të tjerë,...