Wednesday, July 17, 2019
Autorët Postime nga N.V

N.V

6756 POSTIME 0 KOMENTET

TE NDRYSHME

Stuhi vdekjeprurëse në Hallkidiki, humbin jetën 4 veta ndër ta 2...

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe...