Sunday, August 18, 2019
Autorët Postime nga N.V

N.V

7142 POSTIME 0 KOMENTET

TE NDRYSHME

Lika a po ja kthen shpinën Ahmeti dhe a po formon...

Çfarë po ndodhë me ish-zv/kryeministrin Hazbi Lika, i cili ka disa muaj që është i heshtur pas largimit nga posti i lartë qeveritar, me...