Tuesday, April 23, 2019
Autorët Postime nga Liridona Vejseli

Liridona Vejseli

3204 POSTIME 0 KOMENTET

TE NDRYSHME

Shpikje intelegjente ne Librazhd. Banori nderton hidrocentral per shtepine e tij....

Shpikje intelegjente në një fshat të Librazhdit. Banori ndërton një minihidrocentral për nevojat e tij. Rasti i pazakontë, dhe që vlen të përshëndetet, ka...