Bleona Qereti ju shuan kureshtjen…Zbulon menunë e darkës në ‘Oscar’

E morëm vesh kush ishin fituesit e Oscars, ç’veshën VIP-at, si u grimuan, etj., madje dimë edhe ç’hëngrën për darkë.

Bleona Qereti ka postuar në Instastory-n e saj çdo hap nga ceremonia, dhe sigurisht edhe menunë e darkës. Si aperitiv kishte kaneloni me salcë tartufi. Më pas vinte supa me perime të stinës, salcë finoku, lule e tartuf.

Pastaj vinte pjata kryesore dhe më tej me siguri dhe ëmbëlsira, por Bleona kaq na zbuloi. Ja, e hoqëm edhe merakun se çfarë hanë VIP-at nëpër darka.

 

Loading...