Bleona Qereti për 28 Nënor, uron e ‘mbuluar’ me shqiponjë

Sot festohet 28 Nëntori, Dita e Flamurit.

Me rastin e 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit, këngëtarja Bleona Qereti ka zgjedhur ta publikoj një foto në të cilën shihet e ‘mbuluar’ me shqiponjë, shkruan lajmi.net.

Pranë imazhit në të cilin shihet gjysmë e zhveshur, këngëtarja i ka shkruar edhe disa fjalë.

‘’Gezuar ditlindjen SHQIPERI’’, ishte urimi i Bleona Qeretit e cila aktualisht jeton jashtë vendlindjes dhe në intervista ka thënë se i intereson vetëm fama ndërkombëtare.