Britney i rikthehet kohërave të vjetra (Foto)

Britney Spears ka shkëlqyer në Berlin. Këngëtarja tashmë 36-vjeçare ishte para 17 mijë spektatorëve mbrëmjen e së hënës.

Britney duke se i është kthyer kohërave të vjetra, duke dhuruar një performancë sensuale, ashtu siç bënte shumë vite më parë edhe në videoklipin e këngës së saj të famshme “Gimme More”.

Ajo ka treguar se ka punuar shumë për të arritur këtë gjendje dhe kjo dukej qartë edhe në linjat e saj.