Bujar Osmani uron inaugurimin e presidentit Pendarovski (FOTO)

Në një postim në profilin e tij të Facebook Bujar Osmani ka uruar inaugurimin e presidentit Stevo Pendarovski.

Ai postoi dhe certifikatën e inaugurimit të presidentit.