Burrit i ngec dora në tualet duke kapur peshkun, lajmërohet zjarrfikësja

Një burri në Kinën qendrore i ngeci dora në një tualet kur po përpiqej të kapte një peshk.
Në një përpjekje të dëshpëruar për liri, peshku kishte përfunduar në tualetin e shtëpisë.
Zjarrfikësit arritën në vendngjarje mbrëmjen e së shtunës (13 tetor) dhe duhej të thyenin porcelanin për të nxjerrë krahun e burrit.
Në pamjet e filmuara, duket si ai qëndron në një pozicion të sikletshëm dhe peshqit e tjerë që supozoheshin të ishin në tavolinë për darkë, u fotografuan pranë tij në banjë.
Fatmirësisht, burri u shpëtua pa pësuar asnjë lëndim.