Tuesday, June 25, 2019

Asnjë postim për tu shfaqur

TE NDRYSHME

Profesori i njohur amerikan pyet Albin Kurtin: Si mund të ndihmojë...

Profesori i njohur amerikan dhe miku i shqiptarëve, Alon Ben-Meir, e ka pyetur kreun e Vetëvendosjes, Albin Kurtin, se si mund të ndihmojë Erdogani...