Friday, March 22, 2019

TE NDRYSHME

Modelja shqiptare ‘djeg’ rrjetin veshur me të brendshme dhe maskë në...

Françeska Jaçe nuk i kursen aspak imazhet provokuese. Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse në Instagram, shkruan lajmi.net.Modelja shfaqet me të brendshme...