Friday, February 22, 2019

TE NDRYSHME

Grubi: Favoriti im për President është vetëm Ali Ahmeti

Sekretari Organizativ dhe deputeti i BDI-së, Artan Grubi, ka reaguar menjëherë ndaj thashethemeve në portale të caktuara opozitare për gjoja preferencat e tia për...