Tuesday, June 25, 2019

Asnjë postim për tu shfaqur

TE NDRYSHME

Pushimet e nxehta të Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez po shijojnë pushimet në Sait Tropez.Dhe çifti është fotografuar në bordin e jahtit luksoz.Georgina vuri...