Friday, April 26, 2019

Asnjë postim për tu shfaqur

TE NDRYSHME

Flakron Bexheti: Thirrjet e BDI për drejtësi janë hip.okrizi

Mbrëmë në Click Plus të TV21 u diskutua për situatën aktuale politike. Zëdhënësi i Aleancës për Shqiptarët Flakron Bexheti theksoi se drejtësia dhe mos...