Friday, September 21, 2018

Gattuso: Duhet të përmirësohemi, por nuk premton koha

Milani e startoi kampionatin me një humbje 3-2 ndaj Napolit në “San Paolo”, ku shpërdoroi një avantazh të dyfishtë dhe lejoi skuadrën e Ancelottit...

PSG ofron 110 milionë euro për yllin e Tottenhamit

Paris Saint-Germaini i ka gati 110 milionë euro për mesfushorin e Tottenhamit, Christian Eriksenin.Klubi francez dëshiron që të shtojë kualitet në mesfushë para se...

Kanë filluar procedurat, Abramovich i gatshëm ta shesë Chelsean

Roman Abramovich si duket është lodhur duke investuar në futboll. Pronari i klubit anglez Chelsea, është në krye të londinezëve që nga viti 2003 ku...

Pique “shpërthen” kundër drejtuesve të La Liga-s

Ai iu tha drejtuesve të La Ligas se para se t’i dërgojnë në SHBA, duhet të rregullojnë terrenin në La LigaBarcelona mori një fitore...

70 deputetë do të jenë pjesë e fushatës për referendum

Rreth shtatëdhjetë deputetë me siguri do të jenë pjesë e fushatës publike për referendumin të caktuar për më 30 shtator. Kuvendi, paralajmëroi se, fushatën...

Kastrioti pret Skënderbeun, Kukësi kërkon fitoren e parë në Vlorë

Java e dytë e Kategorisë Superiore do të vijojë sot me dy ndeshjet e fundit, ku në orën 16:45 Skënderbeu do të udhëtojë drejt...

Modriç mund ta humbas pozitën e titullarit

Luka Modriq ka qenë në krye të ballinave të mediave botërore këtë verë, me interesimin e madh të Interit për të pas paraqitjeve të...

Vëllai i truprojës të Gruevskit do të jetë dëshmitar

Avokati i udhëheqësit të grupit për ngjarjet e 27 prillit, Aleksandar Vasilevski – Ninxha, Oliver Vuksoviq, në fjalën hyrëse për gjykimin tha se pala...

Bayern-Hoffenheim, kampionët nisin mbrojtjen e titullit

Sezoni i 56-të i Bundesliga-s do të hapet mbrëmjen e së premtes, me Bayern Munich që do të presë në shtëpi ambiciozët e Hoffenheim....

“Nuk është vetëm Man.City e PSG, por edhe Inter… Demi duhet kapur prej brirësh!”

Presidenti i Ligës Spanjolle, Javier Tebas, ka vijuar të lëshojë akuza të reja kundër Inter, pas atyre të pak kohëve më parë në lidhje me çështjen...

Rasti “Monstra”, dëshmitari i mbrojtur del ‘bllof’, nuk di çfarë flet?!

Dëshmitari i koduar E1 në rastin Monstra në pyetjet e avokatëve deklaroi se ka parë 4 trupa të pa jetë në natën e vrasjes...

Mourinho flet për largim nga Man Utd

Jose Mourinho ka pranuar problemet e tij në Manchester United.SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTE Download WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and...

Ronaldo, Lazio dhe Bonucci, në “skanerin” e Allegri…

Debutimi i Ronaldo para tifozëve të Juventus, rikthimi i Bonucci në “Juventus Stadium” dhe pengesa Lazio. Këto kanë qenë tre temat për të cilat...

Opel Omega e rastit “Monstra”, në shtator do të dalin detaje

Në shtator opinioni do ta shohë Opel Omegan e rastit Monstra. Gjykatësi Ognen Stavrev, raporton SHENJA, tha se gjatë muajit shtator, përveç avokatëve, të...

Opel Omega e rastit “Monstra”, në shtator do të dalin detaje

Në shtator opinioni do ta shohë Opel Omegan e rastit Monstra. Gjykatësi Ognen Stavrev, raporton SHENJA, tha se gjatë muajit shtator, përveç avokatëve, të...

Rasti “Monstra”, Shkupi dërgon kërkesë në Prishtinë për Demirin dhe Ismailoviqin

Ministria e Drejtësisë e Maqedonisë ka lëshuar kërkesë zyrtare për ekstradimin nga Kosova të dy të dënuarve me burg të përjetshëm, Alil Demirit dhe...

Më 27 prill ishte gati skenari i gjendes së jashtëzakonshme, 15 gjeneralët e ARM-së…

Natën e 27 prillit ishte planifikuar skenari për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme, kishte shkruar kohë më parë portali Prizma. Sipas shkrimit të publikuar, 15...

Lideri laburist britanik e quan “Maqedonia Veriore”, por edhe për të keq! (VIDEO)

Lideri i Partisë Laburiste në Britani, Jeremy Corbyn e ka quajtur Maqedoninë me emrin e ri Veriore, ende pa u fuqizuar marrëveshja e Prespës....

Rasti “Monstra”, sot seanca e re, sërish dëshmon dëshmitari i mbrojtur

Në Gjykatën penale në Shkup sot me dëshmi të dëshmitarit të rrezikuar vazhdon gjykimi për lëndën “Monstra” të Prokurorisë Speciale Publike për vrasjen e...

Ish ushtari i UÇK-së shqyen çertifikatën e veteranit

Fisnik Ismaili, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, tani deputet i Partisë Socialdemokrate ka vendosur që ta shqyejë certifikatën prej veterani, për shkak të...

Ancelotti i bindur: Sjellim titullin në Napoli

“Synimi im është të çoj skuadrën në gradën më të lartë të kampionatit”Merkatoja e Serisë A u mbyll të premten e kaluar, ndërsa mes...

Vidal “thumbon” Realin: Me VAR, do e kisha fituar dy herë Championsin

Ka vetëm pak ditë që i është bashkuar Barcelonës, por mesfushori kilen Arturo Vidal e ka ndjerë menjëherë rivalitetin që ekziston në Katalunjë me...

Shkëndija mposhtet në Norvegji, shpreson për ndeshjen e kthimit

Shkëndija e Tetovës e ka humbur ndeshjen e parë të ‘Play Off’ për kualifikim në fazën e grupeve të Ligës së Evropës.Skuadra shqiptare është...

Keita prezantohet te Interi: Jam aty ku kam ëndërruar që i vogël

Blerja e fundit e Interit në merkaton verore, sulmuesi senegalez Keita Balde doli sot në një konferencë pr shtyp, ku bëri edhe prezantimin zyrtar...

TE NDRYSHME

Reagon Gëzim Kelmendi: Policët duhet të shkojnë në xhami dhe kishë

Kryetari partisë Fjala, Gëzim Kelmendi ka reaguar pas deklaratave që i ka bërë ditë më parë drejtori i policisë së Kosovës Rashit Qalaj kundër...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com