Friday, March 22, 2019

Asnjë postim për tu shfaqur

TE NDRYSHME

Aleanca pret në besë Lëvizjen Besa

Autoritetet lokale në Dibër nga partia e Lëvizjes Besa së Bilall Kasamit akuzojnë rëndë partinë e Ziadin Selës për tradhëti dhe kanë vendosur që...