Sunday, February 24, 2019

TE NDRYSHME

Mogherini:Jam e gatshme të mbyllem tre muaj me Thaçin dhe Vuçiqin...

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për politikë të Jashtme, Federika Mogherini ka thënë sot se është e pamundur të vazhdojë dialogu Kosovë-Serbi. Mogherini ka...