Çfarë ka bërë kështu Big Mama? Befason me pamjen sot!

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, shkruan ORAvip.

Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mirë.

Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.

Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka bërë një postim në të cilin duket me stil sportiv…/ORAvip/

Loading...