Çfarë ka humbur Sam Thompson?

Pak kohë më parë ajo u nda nga i dashuri i saj, Sam Thompson, por pavarësisht kësaj jeta vazhdon për të.

Bëhet fjalë për Tiffany Watson, e cila ka vendosur të shijojë në maksimum jetën dhe këtë e ka bërë duke marrë disa ditë pushimi.

Bukuroshja aktualisht ndodhet në Tajlandë, dhe këtë të mërkurë ka publikuar foto nga vila e saj luksoze.

Tiffany duket e mrekullueshme teksa ekspozon trupin e saj me forma perfekte.

Duke parë këto foto, me shumë mundësi Sam do të pendohet për atë që ka lënë pas.