Çka e lidhë Kidën me familjen e Ermalit?

Artistja, Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun, Kida është mjaft e dashur për të gjithë.

Ajo ka realizuar këngë dhe hite të shumta e padyshim se ka një numër të madh të fansave që e përkrahin në vazhdimësi, shkruan lajmi net.

Kida dhe Ermal Fejzullahu kanë bërë bashkëpunime së bashku, por ka edhe një tjetër gjë që këngëtaren e lidhë me familjen e tij.

I ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi net, Ermali zbulon disa detaje interesante rreth artistes Latifi.

Se çfarë thotë dhe kë zgjedh ndërmjet Kidës dhe Xhensilës e mësoni në videon e mëposhtme.