Çka po ndodh me Agnesa Vuthajn, shikojeni foton e fundit! (Foto)

 

sh-miss Kosova, Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë e angazhuar me projekte të shumta në botën e modës.

Ajo ndan shpesh me ndjekësit e saj imazhe të ndryshme ku shfaqet me shumë stil dhe e këndshme.

 

Por, në foton e fundit që ajo ka publikuar në Instagram, diçka nuk shkon. Madje, foton duhet ta shikosh disa herë me vëmendje.

Ajo shfaqet më e plakur dhe jo me sharmin e zakonshëm. Shikojeni vet foton dhe vlerësojeni.

Loading...