Çudit publikun gazetarja: “Nuk lihet burri për një tradhëti…”

Gazetarja Erjona Rusi është shprehur se nuk do e kishte problem dhe as s’do të bëhej qameti nëse bashkëshorti do e tradhtonte për ndonjë rast specifik.

E ftuar në “Top Show Magazine” mbrëmjen e djeshme, gazetarja u shpreh se nuk do e kishte problem nëse bashkëshorti sheh një vajzë të bukur apo bisedon me të.

“Sinqerisht nuk e them për klishe, të hutohet dhe të kënaqet me sy. Madje edhe më shumë po të dojë”, u shpreh ajo.

Padyshim një deklaratë e tillë ka habitur të ftuarit e tjerë në studio.

Për më konkretisht mund të ndiqni videon e mëposhtme:

Loading...