Dafina Zeqiri i ndezi të gjithë me foton e fundit

Pas një mungese të gjatë me postime hot, Dafina sapo e publikoi një të tillë në Instagramin e saj.
Këngëtarja prej kohësh ndodhet në Amerikë ku po punon për një karrierë ndërkombëtare dhe nuk ishte aq aktive në rrjetet sociale. Por fotot e fundit shënojnë një rikthim të zjarrtë të saj. Këngëtarja shfaqet në këtë foto e zhveshur, duke mbuluar gjoksin me duar. Ndonjë paralajmërim për ndonjë projekt të ri?

Do I ever cross ur mind….

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on