Dashuria mund të bëjë gjithçka për Andrra Destanin… edhe t’i prishë karrierën!

Këtë javë në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën ka qenë e ftuar Andrra Destani, ose siç të gjithë e njohim si bashkëshortja e Sinan Hoxhës.

Andrra ka folur për dyqanin e saj me veshje nusërie “Andrra Coutur”, por veç kësaj gazetari i ka kujtuar shkollën e  Infermierisë të lënë përgjysëm dhe e ka pyetur nëse ka ndërmend që ti rikthehet sërish.

“Kur u fejova me Sinanin ndërpreva mjekësinë, sepse fillova të vija në Tiranë, dashuria të bën gjithçka, tani kanë kaluar katër vite nuk e di çdo të bëhet më vonë por tani jam e lumtur me këtë”.-ka thënë Andrra.

Pra nëpërmjet kësaj ajo na ka treguar se dashuria I ka prishur karrierën që d të niste, por sërish ajo është e lumtur./blitz.al/

Loading...