Dashurie Bilaj e nxjerr gjoksin në det dhe i kallë të gjithë

Dashurie Bilaj është super bomba që sa herë poston një fotografi në rrjete sociale, menjëherë e ndez rrjetin dhe bënë që të gjithë sytë të kthehen kah ajo. Dashuria, është miss, modele dhe këngëtare. Pra, vajzë e botës së spektaklit, që ka emër e disa kurora gjatë karrieres së saj disa vjeçare. Bjondja bukuroshe bënë jetë luksoze dhe duket se nuk e qan kokën për asgjë.

Gjatë gjithë kësaj vere e kemi parë duke u kënaqur në bregdete. Format e saj janë bombastike dhe nuk ka dyshim që Dashuria është një nga femrat më seksi të jetës publike shqiptare. Sa i përkët zhvillimeve në jetën private, bukuroshja nuk pëlqen të komentoj asgjë. Se a është dikush në zemren e saj, mbetet për tu zbuluar më tej.