Deputeti i Partisë Socialiste bëhet baba për herë të tretë

Image result for eduard shalsi

Deputeti i Partisë Socialiste Eduart Shalsi është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e ka dhënë bashkëshortja e tij, e cila pas lindjes së vogëlushes ka bërë një postim në Facebook.

Deputeti është baba i dy djemve Patrikut dhe Samuelit, e tashmë është bërë baba sërish baba pasi në jetë ka ardhur e vogla e tij Kler.

Përbri fotos në Faceboo, bashkëshortja e tij shkruan: “Pafundësisht e lumtur që Zoti e bekoi familjen tonë me vogëlushen Kler. Mirëserdhe në jetë princesha jonë”.

Epo nuk na mbetet gjë tjetër vec se ti urojmë jetë të gjatë të voglës!/Blitz.al/

Loading...