Dua hyn në histori: 9 miliardë dëgjimë në ‘Spotify’

Këngëtarja ka lënë pas pop-yllin, Taylor Swift me albumin “1989”. Shqiptarja kryeson me albumin “Dua Lipa”. Albumi ka arritur 9.5 miliardë dëgjime në “Spotify” dhe “YouTube” në mbarë botën.

Këngëtarja ditë më parë publikoi këngën me titull “Swan Song”, e cila është kolonë zanore e filmit “Alita.