Dy ditë, dy milionë, Taynën dhe Dafinën asgjë si ndal

Dy prej artisteve më të kërkuara në vend, këtë herë erdhën në bashkëpunim.

Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’, shkruan Indeksonline.

Kënga e cila u lansua dy ditë më parë tashmë ka arritur të mbledh mbi dy milionë klikime në kanalin ‘Youtube’, teksa është kthyer në një hit veror.

Me tu paralajmëruar ky projekt, pritej një rezultat I tillë duke u nisur nga fakti që të dyja njihen për hite të shumta.

Krahas këngës plotë ritëm, Tayna dhe Dafina sollën edhe disa skena të ‘nxehta’ që e kompletuan edhe më shumë këtë projekt.

Kujtojmë që përveç, ‘Bye Bye’ edhe projektet paraprake të dy artistëve ishin tejet të suksesshme, Tayna solli ‘Pasite’ në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Mc Kresha, ndërsa Dafina publikoj ‘Lule lule’ me reperin, Lumi B./Indeksonline/